Aktuálně 50643 nabídek práce!

Nabídka práce: Vedoucí prodejny, Plzeň-město

Pozice:
Vedoucí prodejny
Zaměstnavatel:
BIKERS CROWN, s.r.o.
IČO:
25988140
Oblast (okres, kraj):
Plzeň-město
Obor práce:
Management
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
33000

Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, plánování směn zaměstnanců, administrativa spojená s řízením prodejny, aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny, komunikace s ostatními odděleními firmy, pravidelné porady vedení společnosti apod.

Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka, znalost vedení týmu, orientace v administrativě apod.

Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
Nákup na zaměstnaneckou slevu, finanční benefity, provize z prodeje, stravenkový paušál, zvýhodnění telefonní tarif, rodičovský příspěvek 2000 Kč/měsíc a další.

Kontaktní osoba:
Kateřina Veselá
Telefon:
604 234 787 (7-15h)
Počet zobrazení inzerátu:
28×