Aktuálně 70648 nabídek práce!

Nabídka práce: VRÁTNÝ - INFORMÁTOR / VRÁTNÁ - INFORMÁTORKA, Náchod

Pozice:
VRÁTNÝ - INFORMÁTOR / VRÁTNÁ - INFORMÁTORKA
Zaměstnavatel:
Irina Haidari
IČO:
21433321
Oblast (okres, kraj):
Náchod
Obor práce:
Armáda, policie, bezpečnostní služby
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda (od nebo od-do):
15840

Pracovní poměr na dobu určitou, turnusové služby (pracovní doba od 6 hod. do 18 hod. cca 2x týdně).
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: prohlídka zaměstnanců a aut.

Požadavky zaměstnavatele: trestní bezúhonnost

Kontakt - paní Haidari Irina, tel.: 774 376 770 (v době od 12:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: sokol3355@seznam.cz (pro zaslání životopisu).

Telefon:
774 376 770 (v době od 12:00 hod. do 18:00 hod.)
Počet zobrazení inzerátu:
138×