Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Výrobní dělníci ve výrobě eurooken*, Vsetín

Pozice:
Výrobní dělníci ve výrobě eurooken*
Zaměstnavatel:
Window Holding a.s.
IČO:
28436024
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
20000
Popis práce:

VÝROBNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ EUROOKEN*
POŽADUJEME: schopnost pracovat v týmu, manuální zručnost, pracovitost, pečlivost,
spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů, obsluha jednoduchých strojů a zařízení, provádění běžných montážních kontrolních činností, manipulační práce,
montážní práce prováděné v rámci ČR.
NABÍZÍME: zázemí stabilní a perspektivní společnosti, zaměstnání na hlavní pracovní poměr
na dobu neurčitou, 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce, firemní benefity, zaměstnanecké slevy na firemní výrobky, dotované závodní stravování, pevný výplatní termín, firemní oděv.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na jana.ondryasova@windowholding.cz nebo osobně v sídle firmy.
ov. 10.11.

Kontaktní osoba:
Jana Ondryášová
Telefon:
571 751 323
Počet zobrazení inzerátu:
125×