Aktuálně 50643 nabídek práce!

Nabídka práce: VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - vulkanizace na vstřikolisech MAPLAN, Náchod

VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - vulkanizace na vstřikolisech MAPLAN
Zaměstnavatel:
SICO silicone s.r.o.
IČO:
25931431
Oblast (okres, kraj):
Náchod
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
27000

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup dle dohody.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Místo výkonu práce: Velké Poříčí (okr. Náchod).

Náplň práce: jedná se o práci LISOVAČE/LISOVAČKY (lisy Maplan).

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.

Zaměstnavatel nabízí: dovolenou navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci, odměny k pracovním a životním výročím, zvýhodněný tarif mobilního operátora atd.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: personalni@sicosilicone.cz

Kontaktní osoba:
Pavla Valášková
Telefon:
494 770 526
Počet zobrazení inzerátu:
22×