Aktuálně 50726 nabídek práce!

Praha - Mechanici a opraváři motorových vozidel

Pozice:
Mechanici a opraváři motorových vozidel
Zaměstnavatel:
AUTOSKLO TEAM s.r.o.
IČO:
28713397
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
30000

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici automechanik – mechanik autoskel.
Jsme firma zabývající se opravami a výměnami autoskel od osobních, nákladních vozidel až po
velké autobusy. Fungujeme jinak než standartní servisy, kde jsou dané normo hodiny a podobné
systémy , u nás je důležitá efektivita, kvalita a rychlost vyřizování zakázek zajišťující zisk a v
neposlední řadě spokojenost našich klientů.
S rozrůstající se klientelou, by jsme rádi přivítali 2 nové kolegy do naší provozovny na Praze 5 –
Stodůlky, kteří by nám byli přínosem a pomohli v dalším rozvoji.
Náplň práce:
- Výměny a opravy autoskel u osobních, nakladních vozidel a autobusů
- Výměny a opravy autoskel výjezdním servisem v dané lokalitě
- Příjem zboží, výdej zboží, provádení inventur
- Pořizovaní fotodokumentace zakázek pro pojišťovnu, focení vozidel Cebia
Naše požadavky:
- Zájem a chuť o zadanou práci s aktivním přístupem
- Zručnost, technické myšlení
- Časovou flexibilitu – pružná pracovní doba dle monžství přijatých zakázek
- Fyzická zdatnost – manipulace s TIR a autobusovými skly
- Řidičský průkaz sk. B
- Vzdělání technického zaměření
- Nepožadujeme praxi, tím je pozice vhodná pro absolventy ihned po škole. Vše důležité vás rádi
naučíme :-)
Co vám nabízíme:
- Nástupní plat 30 000,-
- Platové ohodnocení dle měsíčního výdělku
- 13 plat
- Možnost osobního růstu na pozici přijímací technik
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Různé firemní výlety a akce
V případě že vás naše nabídka zaujala a chtěli by jste patřit do našeho “ TEAMU”, tak nás neváhejte
kontaktovat na tel: 606 070 004 nebo na emailu: ruzicka@autoskloteam.cz a vše ostatní si povíme
při osobní schůzce.
David Růžička

Telefon:
606 070 004
Počet zobrazení inzerátu:
2539×