Aktuálně 50819 nabídek práce!

Praha - technický specialista , opravy a montáže gastronomických zařízení

technický specialista , opravy a montáže gastronomických zařízení
Zaměstnavatel:
InterGast a.s.
IČO:
62917153
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Hlavní pracovní náplň:
opravy a montáže gastronomických zařízení

Požadavky:
platné osvědčení min. dle § 5 Vyhlášky 50/1978 Sb., komunikaci, flexibilitu, příjemné vystupování a loajalitu, řidičský průkaz skupiny B, časovou flexibilitu a ochotu k častému cestování, znalost práce na PC, bezúhonnost

Nabízíme:
flexibilní pracovní dobu, nadprůměrnou mzdu, automobil pro soukromé účely, práci v mladém a přátelském kolektivu, různorodé pracovní prostředí

pracovní telefon a počítač, pravidelný teambuilding, automobil pro soukromé účely

Kontaktní osoba:
Krieger
Počet zobrazení inzerátu:
1474×