Aktuálně 50819 nabídek práce!

SERVICE CHAIN OPERATIONS MANAGER MAINFRAME v regionu Brno

Pozice:
SERVICE CHAIN OPERATIONS MANAGER MAINFRAME
Zaměstnavatel:
Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.
IČO:
05507278
Oblast (okres, kraj):
Brno
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
40000
Popis práce:

První kontakt telefonicky každé úterý od 13:00-14:00

Náplň práce:
- poskytování služeb a doručování řetězce služeb pro objednávky a služby zaměřené na Účet, což zahrnuje odpovědnost na druhém konci a také kontaktní místo pro přidělené služby
- spoluprace především s GCDM, dalšími SC-OPM, GCU a GDU OPM a Operační týmy

Požadavky:
- minimálně střední vzdělání
- plynulý anglický jazyk
- rozsáhlé zkušenosti v technické nebo manažerské funkci relevantní pro danou roli
- zkušenosti s vedením lidí
- zkušenosti s řízením provozu IT

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontaktní osoba:
Malcová K.
Telefon:
735108448
Počet zobrazení inzerátu:
1176×