Aktuálně 51292 nabídek práce!

Svařovací technolog celá ČR v regionu Plzeň-sever

Pozice:
Svařovací technolog celá ČR
Zaměstnavatel:
Infer s.r.o.
IČO:
04856562
Oblast (okres, kraj):
Plzeň-sever
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
45000

Hledáme zkušeného svařovacího technologa, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám dosáhnout našich cílů.
Možnost trvalé práce z home-office.
Náplň práce:
- Tvorba svařovacích plánů pro různé aplikace a materiály, včetně analýzy rizik a navrhování opatření k minimalizaci těchto rizik.
- Návrh nových PQR a WPQR v souladu s platnými standardy (ASME a EN) a provedení kvalifikačních testů pro ověření kvalifikace svařovacích postupů.
- Zajištění kvality výsledného svařování, včetně kontroly kvality materiálů, přípravy spojů, provádění svařování a kontroly výsledků.
- Sledování a dokumentace procesů svařování, včetně vytváření zpráv a záznamů o svařovacích postupech a provedených testech.
- Spolupráce s ostatními členy týmu, včetně inženýrů, projektových manažerů, operátorů svařování a dalších technologů, při plánování a realizaci projektů a zajištění souladu s technickými požadavky.
- Řízení a koordinace projektů v rámci svého oboru, včetně stanovení časových plánů, výběru materiálů a technologií, přípravy dokumentace a vedení týmu pracovníků.
- Udržování a aktualizace znalostí o nových technologiích a postupech svařování a jejich aplikace v praxi

Náplň práce svařovacího technologa je velmi rozmanitá a zahrnuje mnoho oblastí svařování, od tvorby svařovacích plánů a kvalifikačních postupů až po kontrolu kvality svařovaných spojů a řízení projektů v oblasti svařování.

Požadujeme:
- Zkušenost s tvorbou svařovacích plánů pro různé materiály a aplikace.
- Znalost specifikací ASME a EN týkajících se svařování a schopnost uplatnit je v praxi.
- Zkušenost s návrhem nových PQR a WPQR a schopnost je provádět podle platných standardů.
- Schopnost provádět analýzy rizik spojených se svařováním a navrhovat opatření pro minimalizaci těchto rizik.
- Znalost kvalifikačních postupů pro svařování a schopnost provádět testy k ověření kvalifikace.
- Zodpovědný a pečlivý přístup k práci a dokumentaci v souladu s platnými standardy.
- Schopnost spolupracovat s ostatními členy týmu a poradit se s nimi ohledně technických problémů

Tyto požadavky jsou specifické pro tvorbu svařovacích plánů a kvalifikačních postupů a jsou důležité pro zajištění kvality svařování a splnění příslušných standardů.

Nabízíme:
- Stálá a stabilní práce v rostoucí společnosti
- Možnost kariérního růstu a rozvoje do vyšších pozic
- Moderní a dobře vybavené pracovní prostředí s nejnovější technologií
- Přátelský a podpůrný kolektiv, který podporuje vaše úspěchy a rozvoj
- Motivační a finanční odměny za překonání očekávání a dosažení cílů
- Vzdělávací a školicí programy pro zlepšení vašich znalostí a dovedností
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office

Výhody: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace.
První kontakt možný e-mailem či telefonicky Po-Pá 8:00-16:00

Kontaktní osoba:
Valeriya Tumova
Telefon:
722 000 857
Počet zobrazení inzerátu:
749×