Aktuálně 51292 nabídek práce!

Ved. provozu v ubyt., strav. a poh. (kromě škol. jíd. a m.) v regionu Ostrava

Pozice:
Ved. provozu v ubyt., strav. a poh. (kromě škol. jíd. a m.)
Zaměstnavatel:
Bann Gaya Korea s.r.o.
IČO:
29460654
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
21800
Popis práce:

51203 Pomocní kuchaři
ZamK
Kontakt: osobně po předchozí tel. domluvě 736 501 453, e-mailem bvrastilova@gmail.com

Náplň práce:
zodpovědnost za hladký provoz restaurace, za stanovené výsledky, vedení zaměstnanců - starost o provoz a hospodářské výsledky hotelu, o propagaci a marketingové kampaně, spolupráce s externími dodavateli jednotlivých služeb - reprezentování

Požadavky:
znalost korejského jazyka z důvodu komunikace s korejskými dodavateli a vedením restaurace

Kontaktní osoba:
Barbora Vraštilová
Telefon:
736 501 453
Počet zobrazení inzerátu:
1489×